Místo, kde můžete mít skvělý workshop, uspořádat přednášku, nebo se jen tak potkat a sdílet vaše zkušenosti s ostatními.

Každá akce začíná přípravou

01

Cíl a výstup

Pomůžeme vám s přípravou cíle vaší akce a řekneme si, jakých výstupů je potřeba dosáhnout. Může to být zpětná vazba od účastníků, nebo třeba sběr e-mailových adres.
02

Obsah a příprava

K dosažení vašeho záměru je potřeba kvalitního obsahu. Skrze naše copywritery vám pomůžeme vypilovat vše do posledního slova. Před začátkem vaší akce uděláme zkoušku, abyste dostali zpětnou vazbu na váš obsah, záměr a cíl připravované akce.
03

Zázemí

Prostor studia připravíme tak, abychom zajistili perfektní zázemí pro vaši akci. K dispozici máme technické vybavení jako je projektor, zvuk, světla a až 80 míst k sezení. Na vaše přání zajístíme i občerstvení nebo větší catering.

04

Hladký průběh

Vaši akci vám pomůžeme naplánovat do posledního detailu a postaráme se o celý průběh, abyste se mohli naplno věnovat prezentaci a hostům.
05

Záznam

Chcete s obsahem vaší akce dále pracovat? Rádi vám připravíme audiovizuální záznam, který můžete sdílet dále se svými zákazníky.
06

Zpětná vazba

Díky zpětné vazbě získáte další pohled, který vás posune zase o kus dále k vašemu cíli. My vám ji pomůžeme posbírat a vyhodnotit.

Jak vám můžeme pomoci?

Petra Juranová
2FRESH s. r. o.